دفتر تهران سرآوا فعالیت خود را از سر گرفت
بازگشايي پس از دو روز ۸

دفتر تهران سرآوا فعالیت خود را از سر گرفت

توسط نیما ذبیح‌اله‌زاده | ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۳:۱۱ | ۳ دقیقه

پس از اتمام آماده‌سازی دفتر تهران سرآوا، این شرکت سرمایه‌گذاری استارت‌آپی ایرانی فعالیت خود را از سر گرفته است.

نوپانا، به نقل از آی‌تی ایران: سخنگوی سرآوا در گفتگو با آی‌تی‌ایران با اعلام این خبر گفت: پس از اتمام آماده‌سازی دفتر تهران سرآوا، این شرکت سرمایه‌گذاری استارت‌آپی ایرانی فعالیت خود را از سر گرفته است.

به گفته سمساریلر تحقیقات درباره پیشامد هفته گذشته در این دفتر ادامه دارد و از آنجا که سرآوا همواره خود را مقید به شفافیت می‌داند با کامل شدن بررسی‌ها پیرامون این موضوع نتایج را اطلاع‌رسانی خواهد کرد. وی در ادامه گفت: در این مدت فعالیت سرآوا در دفتر دیگر خود واقع در پارک فناوری پردیس ادامه داشته است.

سخنگوی سرآوا در پاسخ به این سوال که چه مدت این دفتر تعطیل بود گفت: دو روز کاری نتوانستیم از دفتر استفاده کنیم، ولی خوشبختانه با پیگیری‌های انجام شده و با توجه به اینکه مسئله‌ای معطوف به کسب‌وکار و فعالیت‌های کارآفرینی و سرمایه گذاری سرآوا نبود بسرعت فعالیت این دفتر آغاز شد.

وی ادامه داد: از همدلی و همراهی تمامی دوستان و دلسوزان زیست‌بوم کارآفرینی تشکر می‌کنیم و به ایشان اطمینان می‌دهیم که امیدوارانه، با تلاش روزافزون در کنار هم مسیر کارآفرینی را ادامه دهیم. در انتها از معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری، جناب آقای دکتر ستاری و همکاران ایشان که مسئولیت سنگین حمایت از زیست‌بوم کارآفرینی را بر عهده گرفته‌اند و همواره کمکهای فراوانی به همه فعالان این زیست بوم می‌کنند سپاس‌گزاری می‌کنیم.

 

 

برچسب‌ها: استارت‌آپسرمایه‌گذارسرآوااکوسیستم کارآفرینی
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره نیما ذبیح‌اله‌زاده

نیما ذبیح‌اله‌زاده

نیما ذبیح‌اله‌زاده، دانش‌آموخته مهندسی پزشکی است. او از سال ۱۳۹۳ به عنوان دبیر باشگاه‌های مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد انتخاب شده و تاکنون نشریات وگروه‌های دانشجویی زیادی را در این رشته سامان بخشیده است. او هم‌اکنون رهبری استارت‌آپ MacZooo mirror را به‌ عهده دارد.