کارگاه آموزشی اصول حسابداری کسب‌وکار و تجارت
با حمایت رسانه‌ای نوپانا: ۴

کارگاه آموزشی اصول حسابداری کسب‌وکار و تجارت

توسط پیمان گل‌وردی | ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۸:۱۵ | ۳ دقیقه

کارگاه آموزشی اصول حسابداری کسب‌وکار و تجارت توسط نوآفرینان در تاریخ ۱۲ اردیبهشت از ساعت ۱۳ الی ۱۹ در پارک علم و فناوری مدرس با ارائه محمد دوست محمدی، حسابرس ارشد موسسه حسابرسی دایا رهیافت برگزار می‌شود.

نوپانا: استارت‌آپ‌ها از آغاز، بیش از همه بر امور تکنولوژیک و بازاریابی کار خود تمرکز می‌کنند و تنها به پیش‌بینی سود مالی خود می‌پردازند. در حالی که عملا با گذشت زمان از اجرای امور حسابداری غافلند، بعد از وسیع شدن متوجه خطا در انتخاب روش‌های حسابدار و جدی نگرفتن آن می‌شوند و در آغاز مرحله شتاب‌دهی با نابسامانی‌های مالی بسیاری روبرو می‌شوند.

امروزه آشنايي با مفاهيم حسابداري براي تمام كساني كه به انجام فعاليت‌هاي اقتصادي مي‌پردازند از ضرورت‌هاي اجتناب ناپذير است. در این دوره سعي شده كه مباحث کلی حسابداري در حدي مطرح گردد كه بتوان به عنوان يك مدير كسب‌وكار جديد با مسائل و گزارش‌هاي مالي آشنايي پيدا كرد و با استفاده از گزارش‌هاي مالي و درك و فهم آن در مديريت بهتر واحد اقتصادي موفق بود.

ثبت نام این کارگاه  از طریق سایت ایوند انجام می‌پذیرد و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به این لینک اطلاعات خود را ثبت کرده و اقدامات لازم را انجام دهند. همچنین کد تخفیف ۲۰ درصدی nopana برای همراهان این پایگاه اختصاص داده شده است.

تیم نوآفرینان از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را در حوزه طراحی و برگزاری رویداد آغاز نموده است. در طی مدت فعالیت، این تیم توانسته است چندین رویداد ملی و بین‌المللی را در دانشگاه های تربیت مدرس، تهران و شهید بهشتی برگزار نماید و با سازمان‌هایی چون سازمان محیط زیست و پژوهشگاه نیرو و همچنین مرکز همکاری فناوری ریاست جمهوری همکاری نماید.

گفتنی است، این رویداد با حمایت رسانه‌ای نوپانا (پایگاه علمی-تحلیلی کسب‌وکارهای) به نشانی http://nopana.ir/ برگزار می‌گردد.

برچسب‌ها: گزارش مالیحسابداریکارگاه آموزشی اصول حسابداری کسب‌وکار و تجارت
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی دانش‌آموخته مهندسی پزشکی است. او از سال ۱۳۹۳ به‌عنوان مدیر اجرایی باشگاه مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد تهران‌جنوب برگزیده شده است و با فعالیت در زمینه مهندسی پزشکی هم‌اکنون مدیریت روابط عمومی استارت‌آپ Maczooo mirror را بر عهده دارد.