جشنواره استارت‌آپ‌های لوازم خانگی برگزار می‌شود
دانشگاه تهران؛ ۸

جشنواره استارت‌آپ‌های لوازم خانگی برگزار می‌شود

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۴۹ | ۳ دقیقه

دانشگاه تهران بنا دارد جشنواره‌ای در راستای ایجاد استارت‌آپ‌های حوزه لوازم خانگی برگزار کند.

به گزارش نوپانا به نقل از خبرگزاری مهر، تولید محصولات جدید همواره زمینه ساز گسترش و توسعه بازار برای شرکت‌های تولیدی بوده است. از طرفی با توجه به اینکه توجه به ایده‌های جدید متناسب با نیازهای بازار، یکی از عوامل اصلی موفقیت در این فرایند است و همچنین با توجه به نامگذاری سال ۱۳۹۷، به سال حمایت از کالای ایرانی، پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با همکاری انجمن علمی مهندسی مکانیک دانشگاه تهران همایش سوم جشنواره صنعتی رسم با موضوع «راه اندازی استارت آپ های لوازم خانگی» را برگزار می کند.

رویداد سالانه مکانیک «رسم»، ایده بازاری است که با هدف جمع آوری ایده‌های برتر و معرفی آن‌ها به صنعت، موضوع و محوریت رویداد امسال خود را حوزه « لوازم خانگی » گذاشته است. جهت ارائه هر چه بهتر ایده ها توسط ایده‌پردازان، ۳ همایش مهارت آموزی با موضوعات « ایده‌پردازی و شریک پذیری »، « راه‌اندازی کسب‌وکارهای تولیدی» و « همایش ویژه لوازم خانگی» در نظر گرفته شده است.

تاکنون دو همایش « ایده‌پردازی و شریک پذیری » و « راه اندازی کسب‌وکارهای تولیدی» - که با استقبال چشمگیر علاقه‌مندان همراه بود – برگزار شده است.

این همایش روز پنج شنبه ۶ اردیبهشت ماه ساعت ۱۴:۰۰ در محل پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می شود.

برچسب‌ها: استارت‌آپپارک علم و فناوری دانشگاه تهرانلوازم خانگیانجمن علمی مهندسی مکانیک دانشگاه تهران
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.