هتل فضایی آئورا در سال ۲۰۲۱ راه اندازی می‌شود
پذیرایی متفاوت از مهمانان؛ ۸

هتل فضایی آئورا در سال ۲۰۲۱ راه اندازی می‌شود

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۲:۳۳ | ۳ دقیقه

اقامت در هتل های لوکس همیشه لذت بخش است. ولی اقامت در هتلی فضایی می‌تواند تجربه‌ای تکرار نشدنی باشد. استارت‌آپ «Orion Span» قصد دارد اقامت در هتلی در مدار زمین را فراهم آورد.

به گزارش دیجیاتو، استارتاپ Orion Span تا سال ۲۰۲۱ هتل خود به نام «ایستگاه آئورا» (Aurora Station) را به فضا ارسال خواهد کرد و از یک سال بعد نیز پذیرای مهمانان در این هتل متفاوت خواهد بود.

این هتل قطعاً با تمام نمونه های روی زمین متفاوت خواهد بود؛ چه از لحاظ نوع اقامت و چه از نظر قیمت. در آئورا قطعاً نمی توانید درخواست تعویض ملحفه ها یا پتوهای خود را به کارکنان بدهید، ولی از سوی دیگر منظره ای که از پنجره های آن مشاهده می کنید، با تمام هتل های روی زمین متفاوت خواهد بود. قیمت این سفر فضایی برای مدت ۱۲ روز، ۹.۵ میلیون دلار تمام می شود.

 

ایستگاه آئورا امکان حضور 4 میهمان و دو خدمه را دارد.

کمپانی Orion Span در حال حاضر مشغول کار روی معماری هتل است تا آن را تا حد ممکن به صورت ماژولار طراحی کند و همچنین به نحوی ساخته شود که استفاده از آن تا حد ممکن ساده باشد. در عین حال قرار است به گونه ای طراحی شود که تا حد ممکن به صورت خودکار عمل کند. البته قرار نیست امکان پیاده روی های فضایی برای میهمانان این هتل فراهم شود. با این حال امکان استفاده از اینترنت پر سرعت برای آنها فراهم خواهد شد.

هتل فضایی قرار است تنها اولین فاز از پروژه کمپانی Orion Span باشد. در ادامه این شرکت قصد دارد فضای هتل خود را گسترش دهد و امکان اجاره آن توسط سایر کمپانی ها را فراهم آورد.

در حال حاضر Orion Span از علاقه مندان مبلغی ۸۰ هزار دلاری دریافت می کند تا آنها را در لیست انتظار افرادی قرار دهد که قصد دارند روزی به هتل فضایی ایستگاه آئورا سفر کنند.

برچسب‌ها: استارت‌آپهتل فضایی آئورااقامت در فضاپیاده‌روی فضایی
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.