حمایت از کسب‌وکارهای نوپا در دستور کار دانشگاه آزاد
رویداد آموزشی و تجربی ایده تا عمل؛ ۸

حمایت از کسب‌وکارهای نوپا در دستور کار دانشگاه آزاد

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۵:۱۶ | ۴ دقیقه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب از آمادگی مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی برای حمایت از کسب‌وکارهای نوپا رفع مسائل و مشکلات در این حوزه خبر داد.

به گزارش آنا، دکتر پروین داداندیش، در مراسم افتتاحیه «اولین رویداد آموزشی و تجربی ایده تا عمل در حوزه سلامت»، ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، سالروز ولادت امام خمینی(ره) و همچنین روز مادر، از معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی قدردانی نمود و گفت: پیشنهاد و ایده همکاری مشترک دو واحد دانشگاهی تهران غرب و دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران توسط دکتر نفر صورت گرفت و منجر به عقد تفاهم‌نامه شد.

داداندیش افزود: پس از عقد این قرارداد، اولین گام در حوزه دانشجویی (استارت‌آپ) برداشته شد و «اولین رویداد آموزشی وتجربی ایده تا عمل در حوزه سلامت» برپا شد.

وی تصریح کرد: سال گذشته این مراسم بومی شد و عنوان رویداد آموزشی و تجربی ایده تا عمل برای آن در نظر گرفته شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب گفت: این مراسم در سه روز برگزار می‌شود و از مربیان و دانشجویانی که در این مراسم ما را یاری کرده‌اند و همچنین داوران این رویداد تشکر می‌کنم.

داداندیش با تاکید بر وجود دانشگاه‌های اثرگذار، ارزش آفرین و کار آفرین عنوان کرد: در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب دوره‌های مهارت آموزی به دانشجویان ارائه شده است و این رویکرد مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت. امیدواریم با حمایت مسئولان دانشگاه و کشور بتوانیم در زمینه کارآفرینی و کسب‌وکارهای نوپا به دانشجویان کمک نماییم.

وی در پایان ضمن اشاره به اینکه اگر در این استارت‌آپ‌ها یک ایده موفق شود ممکن است به نتایج بی‌سابقه‌ای منجر شود.

داداندیش از آمادگی مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی برای حمایت از کسب‌وکارهای نوپا رفع مسائل و مشکلات در این حوزه خبر داد.

«اولین رویداد آموزشی و تجربی ایده تا عمل در حوزه سلامت» در راستای توسعه علوم میان رشته‌ای و لزوم توجه ویژه به پژوهش‌های کاربردی مشترک حوزه علوم پزشکی، علوم پایه و فنی مهندسی و با هدف بسترسازی جهت ایجاد فناوری‌های نوین در حوزه سلامت توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب و با همکاری معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی طی روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه (۱۷ الی ۱۹ اسفندماه) در حال برگزاری است.

برچسب‌ها: استارت‌آپدانشگاه آزاد اسلامیرویداد آموزشی وتجربی ایده تا عملدکتر پروین داداندیش
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.