توجه به استارت‌آپ ها در تهران ۱۴۰۰
عضو شورای شهر تهران مطرح کرد ۸

توجه به استارت‌آپ ها در تهران ۱۴۰۰

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۰۹:۵۵ | ۲ دقیقه

رییس کمیسیون سلامت‎،محیط‌زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران از تدوین طرح «تهران ۱۴۰۰»در کمیسیون سلامت و محیط‌زیست خبر داد که در این طرح به استارت‌آپ‌ها توجه جدی شده است.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،زهرا صدراعظم نوری با تاکید بر لزوم توجه جدی به توسعه و گسترش استارت‌آپ‌ها گفت: استارت‌آپ‌ها پدیده‌های جدیدی هستند که به عنوان یک ظرفیت و فرصت برای هر مجموعه ای قلمداد می‌شوند.
 
وی ادامه داد:  بسیاری از افراد جوان، خلاق، پویا و علاقه مند با ایده پردازی، فکر نو و خلاقیت می‌توانند به یک راهکار جدید به بهره‌وری بهتر و کیفیت بیشتری دست پیدا کنند و حتی در تامین منابع می‌توانند در  موضوع خاصی که به آن می پردازند موثر باشند.
 
رییس کمیسیون سلامت‌محیط‌زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران تاکید کرد: پدیده استارت‌آپ پدیده جدیدی است که حتما باید به آن توجه شود و شورا هم نگاه مثبت دارد و به نوعی سعی می‌کند که از آن‌ها استفاده وحمایت کند.
 
نوری گفت: کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران یک پیشنهاد دارد و آن هم تدوین طرح تهران ۱۴۰۰ است. در این طرح به استارت‌آپ‌ها توجه جدی شده و شرایط  برای فعالیت و  استفاده از ایده های و پیشنهادهای آنها فراهم می‌شود.
برچسب‌ها: استارت‌آپتهرانشورای شهر
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.