پیشنهاد وزیر کشور به فعالان فضای مجازی برای ثبت تشکل و NGO
در جمع خبرنگاران عنوان شد: ۴

پیشنهاد وزیر کشور به فعالان فضای مجازی برای ثبت تشکل و NGO

توسط پیمان گل‌وردی | ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۹:۲۹ | ۲ دقیقه

وزیر کشور از پیشنهاد به فعالان فضاى مجازى براى ثبت تشکل و NGO خبر داد و گفت: ایجاد تشکل باعث می‌شود آنها سازمان‌دهی شده و تحت حمایت‌هاى دقیق‌ترى قرار بگیرند.

به گزارش فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور عصر امروز در حاشیه نشست با فعالان فضای مجازی در جمع خبرنگاران اظهارداشت: جلسه ای با حضور بیش از ٧٠ نفر از فعالان فضای مجازی که در این حوزه فعالیت مناسب و مخاطبین زیادی دارند، داشتیم، فعالان فضاى مجازى در این جلسه در سخنانى گلایه ها و نقاط ضعف و قوت خود را بیان کردند و استماع کردیم. همچنین وزارت کشور، ستاد مبارزه با مواد مخدر و سازمان اجتماعی نیز نظرات خود را بیان کردند.

وی در ادامه افزود: قرار شد با همکاری متقابلى که داریم ان‌شاءلله بتوانیم در زمینه فعالیت فضاى مجازى لایحه و قانون متناسب با فعالیت آنها تهیه کنیم اما با توجه به اینکه تصویب قانون زمان بر است پیشنهاد شد که فعالان این حوزه با کمک وزارت ارشاد و کشور مصوبه ای در جهت تسهیل فعالیت شان تهیه کنند تا به دولت یا شوراى عالى فضاى مجازى ارائه کنیم.

وزیر کشور همچنین از پیشنهاد خود به فعالان فضاى مجازى براى ثبت تشکل و NGO خبر داد و گفت: ایجاد تشکل باعث می شود آنها سازمان دهی بشوند تا از این طریق بتوان حمایت هاى دقیق ترى صورت بگیرد.

برچسب‌ها: فضای مجازیعبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشورNGOایجاد تشکل‌ها
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی

پیمان گل‌وردی دانش‌آموخته مهندسی پزشکی است. او از سال ۱۳۹۳ به‌عنوان مدیر اجرایی باشگاه مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد تهران‌جنوب برگزیده شده است و با فعالیت در زمینه مهندسی پزشکی هم‌اکنون مدیریت روابط عمومی استارت‌آپ Maczooo mirror را بر عهده دارد.