تندیس کارزار رونمایی شد
آخرین خبر از جایزه ۸

تندیس کارزار رونمایی شد

توسط نیما ذبیح‌اله‌زاده | ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۸:۳۰ | ۳ دقیقه

امروز (چهارشنبه، ۲۵ بهمن‌ماه) طی مراسمی از تندیس بزرگترین رقابت استارت‌‌آپی ایران رونمایی شد.

نوپانا: دبیرخانه کارزار، امروز (چهارشنبه، ۲۵ بهمن‌ماه) طی مراسمی از تندیس بزرگ‌ترین مسابقه استارت‌آپی ایران، رونمایی کرد. 

فینال کارزار در روز ۲۶ بهمن‌ماه، ۱۵ الی ۱۸ در جشنواره‌ وب و موبایل ایران برگزار خواهد شد تا در آن روز برندگان بزرگ‌ترین رقابت استارت‌آپی مشخص شود.

کارزار استارت‌آپی

امسال برای اولین‌ بار همزمان با جشنواره وب و موبایل ایران، در يك رويداد منحصربه‌فرد تحت عنوان «كارزار»، استارت‌آپ‌های ایرانی باهم و برای کسب ۲ جایزه بزرگ ۵۰ و ۱۰۰ میلیون تومانی به رقابت می‌پردازند.

ثبت‌نام این رویداد از تاریخ ۲۶ مهرماه و از طریق وب‌سایت نوپاهاب شروع شده بود و ۶ استارت‌آپ‌ پس از سه مرحله داوری از بین حدود ۸۰۰ استارت‌آپ توانستند نظر داوران کارزار را برای حضور در مرحله نهایی جلب کنند.

اولین دوره کارزار، رقابت بزرگ استارت‌آپ‌های ایرانی، امسال در ۲ رده مرحله بذری Seed stage و مرحله اولیه Early stage  برگزار می‌شود که پس از سه مرحله داوری، اول در هر رده ۳۰ استارت‌آپ برتر برگزیده شدند و سپس در هر رده ۱۰ استارت‌آپ به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرده‌اند و بعد از آن ۶ تیم نهایی مشخص شدند. در مرحله نهایی نیز قرار است از هر رده یک استارت‌آپ به عنوان برنده نهایی اعلام شود.

گفتنی است، برنده نهایی رده مرحله اولیه Early Stage مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان و برنده نهایی رده مرحله بذری Seed Stage مبلغ ۵۰ میلیون تومان دریافت می‌کنند.
همچنین علاوه بر ۲ برنده نهایی، سایر استارت‌آپ‌های برگزیده نیز جوایز و حمایت‌های نقدی و غیرنقدی متنوعی را دریافت می‌کنند. همه استارت‌آپ‌های برگزیده نیز، فرصت‌های مناسبی برای آشنایی هرچه بیشتر افراد با کسب‌وکارشان، جذب سرمایه‌گذار و کسب عناوین مختلف خواهند داشت.

(همچنین بخوانید: فینالیست‌های بزرگ‌ترین مسابقه استارت‌آپی ایران مشخص شدند)

برچسب‌ها: کارزاررقابترویدادرویداد استارت‌آپیاستارت‌آپ
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره نیما ذبیح‌اله‌زاده

نیما ذبیح‌اله‌زاده

نیما ذبیح‌اله‌زاده، دانش‌آموخته مهندسی پزشکی است. او از سال ۱۳۹۳ به عنوان دبیر باشگاه‌های مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد انتخاب شده و تاکنون نشریات وگروه‌های دانشجویی زیادی را در این رشته سامان بخشیده است. او هم‌اکنون رهبری استارت‌آپ MacZooo mirror را به‌ عهده دارد.