چهارمین رويداد استارت‌آپ ویکند در دانشگاه تهران
در دانشگاه تهران صورت می‌گیرد؛ ۸

چهارمین رويداد استارت‌آپ ویکند در دانشگاه تهران

توسط نیما ذبیح‎اله‎زاده | ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۲ | ۳ دقیقه

چهارمین رویداد استارت‌آپ ویکند «شروع کن» با همکاری دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ چهارمین رویداد استارت آپ ویکند «شروع کن» با همکاری دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، گروه کارآفرینان ایده تا اجرا و موسسه مهر البرز در ۱۶ الی ۱۸ اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.

این برنامه به نوعی کارآفرینی با رویکرد گردشگری است که تلاش دارد ضمن آموزش اصول مهم کارآفرینی، کارگاه های عملی تیم سازی و پرورش ایده (روند اجرایی عملیاتی کردن ایده تا اجرا) را طی و خروجی را به صورت کسب و کار های نوپای قابل اجرا دربیاورد.

حضور مسئولان و سرمایه گذاران این حوزه باعث توسعه و بهبود و رونق کسب و کار در این حوزه می شود.

 فعالیت ۳۶ درصد استارت آپ ویکندها باقی است

اکنون بیش از ۳۶ درصد از استارت آپ هایی که در استارت آپ ویکند تشکیل شده اند، هنوز به فعالیت خود ادامه می دهند و بیش از ۸۰ درصد از شرکت کنندگان هم تصمیم به ادامه همکاری با تیم یا استارت آپ خود را دارند.

استارت آپ ویکند یـک رویـداد آموزشی-تجربی و غیـرانتـفـاعـی است و در ۳ روز آخر هفته برگزار می شود. در این رویداد آموزشی مشتاقان کـارآفرینی در حوزه گردشگری گرد هم می آیـند تا با اشتراک گذاری ایـده هایشـان و تشکیل تیم ها به راه اندازی مدل های کسب و کار بپـردازند.

گفتنی است افراد ایده های خود را مطرح و به هر صاحب ایده ۶۰ ثانیه فرصت خواهد داده شدتا ایده خود را شرح دهد و از بین ایده های مطرح شده ده ایده با رأی حاضران به عنوان ایده های برتر و قابل اجرا انتخاب می شود. شرکت کنندگان هم می توانند صاحب ایده باشند.

برچسب‌ها: استارت‌‌آپدانشگاه تهران استارت‌آپ ویکند
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره نیما ذبیح‎اله‎زاده

نیما ذبیح‎اله‎زاده

نیما ذبیح‌اله‌زاده، دانش‌آموخته مهندسی پزشکی است. او از سال ۱۳۹۳ به عنوان دبیر باشگاه‌های مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد انتخاب شده و تاکنون نشریات وگروه‌های دانشجویی زیادی را در این رشته سامان بخشیده است. او هم‌اکنون رهبری استارت‌آپ MacZooo mirror را به‌ عهده دارد.