سومین همایش سالانه «آینده وب و موبایل ایران» برگزار می‌شود
آینده، این‌جاست ۸.۷

سومین همایش سالانه «آینده وب و موبایل ایران» برگزار می‌شود

توسط مهدی بصیرت‌نیا | ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۵ | ۴ دقیقه

دهم و یازدهم اسفند ماه ۹۶، سومین همایش آینده وب و موبایل ایران با سخنرانی بزرگان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور برگزار خواهد شد.

نوپانا: همایش آینده وب و موبایل، رویدادی ۲ روزه است که در آن برجسته‌ترین متخصصان و صاحب‌نظران صنعت وب و موبایل ایران، از روندهای جهانی فناوری‌های روز دنیا در این ۲ حوزه سخن می‌گویند. این همایش پنجره‌ای است به چشم‌انداز آینده وب و موبایل در جهان و هم‌چنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی.

شرکت‌کنندگان در این همایش، ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان صنعت، می‌توانند موقعیت‌های شغلی و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند.

این همایش برای مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، دانشجویان و علاقه‌مندان، دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.

مجید علوی‌زاده ضمن اعلام این که همایش سال ۱۳۹۵ با حضور بیش از ۵۰۰ شرکت کننده و ۱۸هزار بازدیدکننده آنلاین برگزار شد، گفت: «همایش پارسال با برخورداری از کیفیت قابل قبول و جلب رضایت فعالان این حوزه، توانست اثر شایسته‌ای در نگرش فنی بزرگان صنعت ایجاد کند.»

دبیر همایش آینده وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد اعلام کرد: «امسال پیش از برنامه‌ریزی نهایی برای برگزاری، طی یک فراخوان از همه فعالان و صاحب‌نظران خواستیم موضوع‌های موردنظرشان را برای ارائه سخنرانی اعلام کنند. او افزود به این ترتیب ما امسال علاوه بر این که بزرگان سرشناسی مانند جادی میرمیرانی، مصطفی لامعی، جلال روحانی و مجتبی طباطبایی را به عنوان سخنران خواهیم داشت، چند سخنران جوان و استعدادهای کمتر دیده‌شده‌ای را نیز به عنوان ارائه‌دهنده معرفی خواهیم کرد.»

علوی‌زاده افزود چند سخنران انگیزشی و الهام‌بخش هم در برنامه خواهیم داشت که توانیاب موفق، وحید رجبلو هم یکی از آنان است.

محورهای همایش امسال، اینترنت چیزها، هوش مصنوعی، واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و فین‌تک هستند و در پایان، به شرکت کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.

جهت ثبت‌نام در همایش می توانید به نشانی اینترنتی http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه کنید.

برچسب‌ها: آینده وب و موبایل ایرانهمایشرویداد
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره مهدی بصیرت‌نیا

مهدی بصیرت‌نیا

مهدی بصیرت‌نیا دانش‌آموخته کارشناسی رشته مهندسی نرم‌افزار است. او در حوزه‌های فناوری اطلاعات، گرافیک و مدیریت و بازاریابی محتوا فعالیت دارد. مهدی بصیرت‌نیا سابقه تولید محتوا در حوزه علم و فناوری و مدیریت توزیع محتوا در چند پایگاه اطلاعاتی معتبر را در کارنامه خود دارد.