ربات هوشمندی که خودروی شما را پارک می‌کند
تکنولوژی پارکینگ هوشمند ۸

ربات هوشمندی که خودروی شما را پارک می‌کند

توسط مژده زینالی | ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۰ | ۲ دقیقه

سیستم پارکینگ هوشمند هایک‌ویژن، به‌صورت خودکار خودروی شما را در پارکینگ پارک می‌کند و با درخواست شما، آن را به خروجی پارکینگ منتقل می‌کند.

نوپانا: شرکت هایک‌ویژن (Hikvision)، از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان در حوزه نظارت تصویری و سیستم‌های امنیتی در جهان، سیستم پارک هوشمندی طراحی کرده است که می‌تواند پارک ۵۰۰ خودرو را در یک زمان مدیریت کند. این ربات هوشمند به تنهایی و بدون هیچ زحمتی برای شما، خودرویتان را پارک می‌کند.

به گزارش نوپانا، کاربران خودروی خود را بر یک صفحه متحرک پارک می‌کنند، از خودروی خود خارج می‌شوند و در آخر از مانیتور کنار خود چند بلیت دریافت می‌کنند. همچنین این فرایند را می‌توان در اپلیکیشن تلفن هوشمند این سیستم انجام داد.

در این مکان، سنسورهایی تعبیه شده است که پارک کامل خودرو در جایگاه مشخص و نبودن هیچ فردی در خودرو را بررسی می‌کنند. زمانی که ایمنی خودرو تایید شد، این سیستم هوشمند، بهترین مکان برای پارک خودرو را مشخص می‌کند. سپس صفحه متحرک به سمت محل پارک مشخص شده حرکت می‌کند و در محل مشخص شده قرار می‌گیرد.

در ویدئوی زیر می‌توانید نحوه عملکرد این ربات را مشاهده کنید:

(همچنین ببینید: دوربین هوشمندی که پرواز می‌کند)

برچسب‌ها: رباتیکهایک ویژنHikvisionتکنولوژیفناوریویدئوکستپارکینگ هوشمند
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره مژده زینالی

مژده زینالی

مژده زینالی، دانش‌آموخته رشته مهندسی پزشکی است. او از سال ۱۳۹۳ مسئولیت واحد زبان‌های خارجی را در باشگاه‌های مهندسی پزشکی دانشگاه‌های آزاد عهده‌دار بوده و تاکنون مقالات متعددی را در زمینه‌های پزشکی و فناوری‌های نوین، در این عرصه منتشر کرده است.