از پلتفرم آموزش آنلاین تا ابزار مدیریت شبکه‌های اجتماعی
۵+۱ استارت‌آپی؛ قسمت ۲۷ ۸

از پلتفرم آموزش آنلاین تا ابزار مدیریت شبکه‌های اجتماعی

توسط مژده زینالی | ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۴:۰۰ | ۴ دقیقه

پنج به اضافه يک، گزارشی است كه در آن به معرفی و تحلیل پنج استارت‌آپ برتر خارجی و یک استارت‌آپ برجسته ایرانی می‌پردازیم.

نوپانا: در گزارش پنج به اضافه یک این هفته، سراغ استارت‌آپ مایندمجیکس (Mindmajix)  که استارت‌آپی در زمینه آموزش در سطح جهانی است می‌رویم. همین‌طور به بررسی استارت‌آپ گروس‌کافه (GrowthCafe) که یک ابزار سودمند برای رشد کسب‌وکارها است می‌پردازیم. در ادامه با استارت‌آپ جووو (Jovo) گریزی به نقش استارت‌آپ‌ها در ساخت و توسعه اپلیکیشن‌ برای دستیارهای صوتی می‌زنیم. همچنین قصد داریم شما را با استارت‌آپ کروسو (Kruso) که ابزاری در زمینه ادیت فیلم است، بیشتر آشنا کنیم. علاوه بر این‌ موارد، استارت‌آپ دوجابز (DevJobs) را معرفی می‌کنیم که شبکه‌ای برای توسعه‌دهندگان است.

در پایان به بررسی استارت‌آپ ایرانی رونگار که در زمینه مدیریت شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کند، می‌پردازیم.

با پنج به اضافه یک این هفته، همراه باشید:

۱. مایندمجیکس (Mindmajix) 

به گزارش نوپانا، مایندمجیکس یک پلتفرم آنلاین جهانی است که افراد را به بهترین مربیان در سراسر دنیا متصل می‌کند. این پلتفرم طیف گسترده‌ای از اطلاعات آموزشی و دوره‌های مختلف را شامل می‌شود.

۲. گروس‌کافه (GrowthCafe)

گروس‌کافه یک ابزار ساده و قدرتمند برای رشد و توسعه کسب‌وکار است. این پلتفرم برای بازاریابان دیجیتالی، سرمایه‌داران، طرفداران استارت‌آپ‌ها، توسعه‌دهندگان و کارآفرینان است تا بتوانند اطلاعاتی درباره آخرین روش‌های رشد، تکنولوژی‌ها، نوآوری‌ها و کارآفرینی دیجیتال به دست آورند.

۳. جووو (Jovo)

جووو یک پلتفرم است که می‌توانید با آن اپلیکیشن‌هایی برای دستیارهای صوتی مانند الکسا و گوگل هوم ایجاد کنید. حتی می‌توانید یک کد پایه بنویسید تا هم برای دستیار الکسا آمازون و هم برای دستیار گوگل قابل استفاده باشد.

۴. کروسو (Kruso)

کروسو یک ویرایشگر ویدیو برای افرادی است که فکر می‌کنند ویرایش ویدئو کار سختی است. این اپلیکیشن همیشه همراه شماست و تنها با چند کلیک ساده می‌توانید ویدئوی خود را ویرایش کنید. متن، موزیک، استیکر و موارد دلخواه خود را  به‌راحتی به ویدئو اضافه کنید.

۵. دوجابز (DevJobs)

دوجابز یک شبکه حرفه‌ای برای توسعه‌دهندگان نرم‌افزار است. در این شبکه شغل‌های مختلف با شرایط متفاوت وجود دارد. علاوه بر این، در این شبکه شرکت‌های مختلفی بررسی و مقالات سودمندی ارائه می‌شوند.

۵+۱. رونگار

شبکه‌های اجتماعی به بخش جدایی‌ناپذیر زندگی همه ما تبدیل شده‌اند و کسب‌وکارهای زیادی از طریق این راه کسب درآمد می‌کنند. استارت‌آپ ایرانی رونگار، یک ابزار آسان برای طراحی، مدیریت انتشار و آنالیز محتوای شبکه‌های اجتماعی است.

قسمت پیشین:

قسمت ۲۶

برچسب‌ها: معرفی استارت‌آپاستارت‌آپرونگاردستیار صوتی هوشمند۵+۱ استارت‌آپیشبکه‌های اجتماعیآموزشبرنامه‌نویسی
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره مژده زینالی

مژده زینالی

مژده زینالی، دانش‌آموخته رشته مهندسی پزشکی است. او از سال ۱۳۹۳ مسئولیت واحد زبان‌های خارجی را در باشگاه‌های مهندسی پزشکی دانشگاه‌های آزاد عهده‌دار بوده و تاکنون مقالات متعددی را در زمینه‌های پزشکی و فناوری‌های نوین، در این عرصه منتشر کرده است.