از دستیار طراحی گرافیک تا تبلیغات هدفمند مبتنی بر مکان
۵+۱ استارت‌آپی؛ قسمت ۲۴ ۸

از دستیار طراحی گرافیک تا تبلیغات هدفمند مبتنی بر مکان

توسط مژده زینالی | ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۶:۰۰ | ۵ دقیقه

پنج به اضافه يک، گزارشی است كه در آن به معرفی و تحلیل پنج استارت‌آپ برتر خارجی و یک استارت‌آپ برجسته ایرانی می‌پردازیم.

نوپانا: در گزارش پنج به اضافه یک این هفته، سراغ استارت‌آپ آرتیست (Artist) که استارت‌آپی در زمینه طراحی طرح گرافیکی است می‌رویم. همین‌طور به بررسی استارت‌آپ سالوادور (Salvador) که یک دستیار مجازی هوشمند است می‌پردازیم. در ادامه با استارت‌آپ کدواسکوپ (CodoScope) گریزی به نقش استارت‌آپ‌ها در بهبود مهارت برنامه‌نویسان می‌زنیم. همچنین قصد داریم شما را با استارت‌آپ بارتر (Barttar)  که ابزاری برای مبادله کالا و خدمات است، بیشتر آشنا کنیم. علاوه بر این‌ موارد، استارت‌آپ اپ‌ورف (AppWharf)  را معرفی می‌کنیم که پلتفرمی برای معرفی کالا و خدمات پرطرفدار و باکیفیت است.

در پایان به بررسی استارت‌آپ ایرانی « پین‌تایم» که یک پلتفرم تبلیغات هدفمند و مبتنی بر مکان است، می‌پردازیم.

با پنج به اضافه یک این هفته، همراه باشید:

۱. آرتیست (Artist)

استارت‌آپ آرتیست به شما کمک می‌کند تا بدون نیاز به مهارت طراحی و کار با نرم‌افزار فتوشاپ، بتوانید بهترین طرح‌های گرافیکی را برای سخنرانی، رسانه‌های اجتماعی و ... تولید کنید. آرتیست هزاران طرح آماده زیبا دارد.

۲. سالوادور (Salvador)

سالوادور یک دستیار مجازی هوشمند برای تولیدکنندگان محتوا است. این برنامه از یادگیری ماشین و تکنیک‌های پردازش زبان استفاده می‌کند تا دقیقا اطلاعاتی که شما به دنبال آن هستید را برایتان فراهم کند. همچنین به شما کمک می‌کند تا با خودکار کردن کارهای تکراری و خسته‌کننده، کارهای خود را مدیریت کنید.

۳. کدواسکوپ (CodoScope)

با کدواسکوپ و مطالعه‌ کدهایی که برنامه‌‌نویسان دیگر به اشتراک می‌گذارند، می‌توانید برنامه‌‌نویس بهتری شوید. کدواسکوپ یک کتابخانه آنلاین از کدها و تمرین‌های عالی برای برنامه‌نویسان است تا بتوانند از آن‌ها درس بگیرند. این کتابخانه به کیفیت کدها اهمیت زیادی می‌دهد. هر کد قبل از اینکه در این کتابخانه پست شود، توسط چندین برنامه‌نویس بررسی می‌شود.

۴. بارتر (Barttar)  

با بارتر در هر مکانی به راحتی مبادله خدمات با خدمات یا کالا با کالا کنید. همه افراد چیزی ارزشمند برای خود دارند و همین‌طور ممکن است چیزی را بخواهند که نمی‌توانند با پول نقد آن را تهیه کنند؛ اما فرد دیگری همان چیز را دارد. در بارتر، آیتم یا استعداد شما می تواند پول نقدتان باشد. بارتر یک پلتفرم است که در آن می‌توانید هر محصول یا خدمتی را با چیز دیگری تعویض کنید.

۵. اپ‌وارف (AppWharf)

اپ‌وارف یک پلتفرم است که محصولات و خدمات باکیفیت را به کاربران معرفی می‌کند. این پلتفرم به شما کمک می‌کند تا محصولات، خدمات و اپلیکیشن‌های جدید استارت‌آپ‌های مختلف در سراسر دنیا را پیدا کنید.

۵+۱. پین‌تایم

پین‌تایم یک پلتفرم بازاریابی مکان‌محور از طریق شبکه وای‌فای است که امکان ارائه تبلیغات هدفمند براساس موقعیت جغرافیایی مشتریان را برای کسب‌وکارها فراهم می‌کند. کاربران نیز با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانند بر اساس مکان جغرافیایی خود و دسترسی به شبکه‌های وای‌فای، پیشنهادها و تبلیغات ویژه‌ای که مورد علاقه آنهاست را دریافت کنند.

قسمت پیشین: 

قسمت ۲۳

برچسب‌ها: استارت‌آپمعرفی استارت‌آپدستیار مجازیتبلیغات۵+۱ استارت‌آپیمبادله کالا و خدماتبازاریابیپین‌تایم
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره مژده زینالی

مژده زینالی

مژده زینالی، دانش‌آموخته رشته مهندسی پزشکی است. او از سال ۱۳۹۳ مسئولیت واحد زبان‌های خارجی را در باشگاه‌های مهندسی پزشکی دانشگاه‌های آزاد عهده‌دار بوده و تاکنون مقالات متعددی را در زمینه‌های پزشکی و فناوری‌های نوین، در این عرصه منتشر کرده است.