خرید آنلاین و احراز هویت با عکس سلفی
کاربردهای سلفی در آینده؛ ۶

خرید آنلاین و احراز هویت با عکس سلفی

توسط تحریریه نوپانا | ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۱۸:۵۷ | ۲ دقیقه

براساس تحقیقی جدید در آینده می‌توان از عکس‌های سلفی در حوزه بانکداری آنلاین و ویزیت پزشک استفاده کرد

نوپانا به نقل از خبرگزاری مهر: طبق گزارشی که سونی موبایل و شرکت فیوچریزون انجام داده‌اند، محبوبیت عکس‌های سلفی در آینده نزدیک، به کاربرد آن در صنایع مختلف کمک خواهد کرد.

براساس تحقیق انجام شده هر فرد به طور متوسط ماهانه ۲۴ عکس سلفی می‌گیرد. بر همین اساس طی پنج سال آتی، فناوری‌های مختلفی برای به کارگرفتن سلفی‌ها به بازار می‌آید.

طبق این تحقیق می‌توان از عکس سلفی به عنوان راهی برای احراز هویت  در حساب‌های مختلف بانکی و انجام پرداخت آنلاین استفاده کرد.

دکتر یان پیرسون دراین باره می‌گوید: تحقیق ما نشان داد افراد نسبت به کاربردهای آتی از عکس‌های سلفی بسیار خوش بین هستند. به گفته پیرسون، عکس سلفی علاوه بر استفاده در بانکداری آنلاین، راهی برای خرید آنلاین نیز محسوب می‌شود. کاربر می‌تواند با گرفتن یک سلفی تمام قد از خود  لباس‌های مختلف را برای خود اندازه گیری کند و بدون خروج از خانه، خرید خود را انجام دهد.

(در این زمینه همچنین بخوانید: سیستم هوشمند کنترل اجاق گاز با تلفن‌همراه)

برچسب‌ها: جهاندانشکسب‌و‌کارکارآفریناستارت‌آپایدهفین تکتجارت الکترونیک
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره تحریریه نوپانا

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.