۶۳ ایده نوآورانه برای راه‌اندازی کسب‌وکار پرسود با کمترین هزینه
قسمت بیست‌وچهارم ۸

۶۳ ایده نوآورانه برای راه‌اندازی کسب‌وکار پرسود با کمترین هزینه

توسط محمد حاجی‌علی همدانی | ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۰:۰۰ | ۵ دقیقه

در جست‌وجوی ایده‌ای برای راه‌اندازی کسب‌وکاری خلاقانه با کمترین هزینه هستید؟ در این صورت این مطلب مخصوص شماست! در این مطلب ۶۳ ایده نوآورانه که با کمترین هزینه به کسب‌وکاری پرسود تبدیل می‌شوند را معرفی می‌کنیم.

نوپانا: همه ما مطمئنا دوست داریم کسب‌وکاری برای خود راه‌اندازی کنیم و مستقل باشیم. این موضوع نیازمند جهت‌گیری اهداف و آرزوهایمان به‌سوی ایده‌هایی است که پول بیشتر، اعتبار بیشتر و در نهایت سرمایه‌گذاری‌های کلان به همراه داشته باشند؛ اما کدامیک از ایده‌های شما می‌تواند آغازگر این تغییر باشد؟

از مراقبت کودکان، خدمات فنی، مشاوره کسب‌وکار، ساخت صنایع دستی و رزومه‌نویسی گرفته تا تمام زمینه‌های مهارتی افراد با در نظر گرفتن میزان علاقه‌ و بودجه آنها در لیست ایده‌های ما جمع‌آوری شده‌اند. این ایده‌ها را می‌توانید با کمترین هزینه راه‌اندازی کنید.

ما همچنین لیستی از منابع را برای هر یک از این ایده‌ها ارائه می‌دهیم که به شما کمک می‌کنند تحقیقات خود را کامل کنید. این موارد، اولین منابع مورد نیاز برای شروع مسیر استارت‌آپی شما از ایده تا مالکیت یک کسب‌وکار است.

در ادامه، ۶۳ ایده نوآورانه که با کمترین هزینه به کسب‌وکاری پرسود تبدیل می‌شوند را معرفی می‌کنیم.

قسمت بیست‌وچهارم:

۴۷. خدمات مالی صورت‌حساب‌های پزشکی

با گسترش قانون سلامت، افراد بیشتر از همیشه تحت پوشش بیمه‌های درمانی قرار می‌گیرند و این بدان معناست که بازار خدمات مالی در حوزه پزشکی رونق پیدا می‌کند.

خدمات مالی در حوزه پزشکی صنعتی کاملا رقابتی است. پزشکان موظف‌اند که بابت تمام خدماتی که ارائه می‌دهند به شرکت‌های بیمه و مراکز پزشکی که در آن مشغول فعالیت هستند صورت‌حساب ارائه دهند که هر کدام از آنها باید مطابق با استانداردهای مشخص و با کدهای معنادار، دسته‌بندی شود. 

شما برای ارائه چنین خدماتی باید گواهی لازم را از یکی از دانشگاه‌های معتبر دنیا دریافت کنید و در این راستا سعی داشته باشید تا دانشگاهی را انتخاب کنید که به لحاظ شهریه، مناسب و قابل‌قبول باشد. در این مقطع روش‌های تشخیص و کدگذاری که توسط پزشکان و متخصصان مراقبت‌های بهداشتی در فرم‌های صورت‌حساب به‌کار می‌روند و همچنین نرم‌افزاری که توسط آن صورت‌حساب پرداخت‌ شده است را فرا می‌گیرید.

۴۸. کارشناس امور بازرگانی

با توجه به وجود محدودیت‌ها و موانع بسیار در مسائل مرتبط با واردات و صادرات کالا، جای تعجب نیست که بسیاری از شرکت‌ها از چگونگی فرآیند آغاز به کار خود به درستی آگاه نباشند. شما می‌توانید با مشاوره به آنها درآمد خوبی کسب کنید.

شروع چنین کسب‌وکاری نیازمند تجربه کافی در صنعت و همچنین استعداد فراگیری الزامات صنعتی است. یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای معرفی و تبلیغ خدمات شما، برگزاری سمینارهای اطلاعاتی رایگان در زمینه واردات و صادرات است. اینگونه همایش‌ها فرصتی برای شما فراهم می‌آورد تا از کسانی که تمایل ورود به این عرصه را دارند دعوت به عمل بیاورید تا برای حضور در سمینار شما، ثبت‌نام کنند.

(همچنین بخوانید: مدیر ارشد مالی، استارت‌آپ را از سقوط نجات می‌دهد)

منبع

برچسب‌ها: کسب‌و‌کارکارآفرینایدهstartupEntrepreneurideaخدمات مالیواردات و صادراتنوآورانهکارشناس
به اشتراک بگذارید: تلگرام توییتر لینکدین لینک کوتاه:

درباره محمد حاجی‌علی همدانی

محمد حاجی‌علی همدانی

محمد حاجی‌علی همدانی، دانش‌آموخته مهندسی پزشکی است. او از سال ۱۳۹۳ به‌عنوان مدیر پژوهشی باشگاه مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد تهران‌جنوب برگزیده شده و با فعالیت‌های تخصصی در زمینه مهندسی پزشکی و پردازش تصویر، هم‌اکنون مدیریت بخش فنی استارت‌آپ Maczooo mirror را برعهده دارد.